Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Madej Wróbel

Dziś jesteśmy znani przede wszystkim z produkcji doskonałej jakości KIEŁBAS.

Adres: Magazynowa 45, 41-700 Ruda Śląska

Telefon: 32 771 22 99

WWW: http://madejwrobel.pl

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Madej Wróbel

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Madej Wróbel to firma rodzinna, założona przez dwie rodziny: Madej i Wróbel. Wszystko zaczęło się w Rudzie Śląskiej w 1992 roku, kiedy powstał nasz pierwszy mały zakład, w którym w rodzinnej atmosferze przygotowywaliśmy wyroby wędliniarskie dla najbardziej wymagających smakoszy. Dziś jesteśmy znani przede wszystkim z produkcji doskonałej jakości KIEŁBAS.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt, który trafia na stoły w Polsce i poza jej granicami, był przygotowany z największą pieczołowitością według unikatowych receptur, zawierał właściwe proporcje przypraw i charakteryzował się odpowiednim czasem wędzenia. Kiełbasy Madej Wróbel to wyroby na każdą okazję. Niektóre z nich idealnie nadają się na kanapki, inne świetnie smakują, kiedy zostaną przyrządzone na gorąco na grillu, w piekarniku lub na patelni, kolejne mogą być doskonałą przekąską, a to jeszcze nie wszystkie możliwości…

Warto pamiętać, że w Polsce kiełbasa jest niemal dobrem narodowym. To produkt ciekawy, inspirujący, można ją przygotować na dziesiątki sposobów i smacznie zaskoczyć niejednego domownika… Będziemy to udowadniać, zachęcając wszystkich do przygotowywania nietuzinkowych potraw z kiełbasy.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy