MeritGEN

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm zajmujących się importem i dystrybucją nasienia buhajów genomowych. Nasi dostawcy to firmy o ugruntowanej pozycji na światowym rynku. Dzięki współpracy z nimi oferujemy polskim hodowcom genetykę najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży nasienia buhajów posiadających głównie genomową ocenę wartości hodowlanej oraz sprzedażą krów i jałowic. Byki z naszej oferty są starannie wybrane spośród najlepszych rodzin krów, co pozwala nam spełniać wysokie wymagania i zaspokoić zróżnicowane potrzeby polskich hodowców.  

Naszym celem jest dostarczanie szerokiej gamy nasienia buhajów o wysokiej wiarygodności, cechach produkcyjnych, zdrowotnych i pokrojowych. Najważniejsze jest dla nas zaufanie i zadowolenie klientów oraz rozwój. W odpowiedzi na rosnące potrzeby nowoczesnego hodowcy, uruchomiliśmy pierwszy w Polsce sklep z nasieniem buhajów on-line, który umożliwia każdemu zainteresowanemu zapoznanie się z najnowszą ofertą w dogodnym dla niego czasie i miejscu. Kolejną nowością bijącą rekordy popularności jest usługa profesjonalnego udoju krów. Po raz kolejny jesteśmy pierwszą firmą w kraju, która stworzyła usługę dedykowaną hodowcom bydła mlecznego, dzięki której każdy hodowca może bez obaw skorzystać z odrobiny wolnego czasu i wyjechać np. na zasłużone wakacje.

Nasza firma to entuzjastyczny zespół ludzi z całej Polski świadczących doradztwo genetyczne na najwyższym poziomie. Miernikiem efektów naszej pracy jest dynamicznie zwiększająca się baza Klientów. Zapraszamy serdecznie do współpracy!