Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

MeritGEN

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm zajmujących się importem i dystrybucją nasienia buhajów genomowych. Nasi dostawcy to firmy o ugruntowanej pozycji na światowym rynku. Dzięki współpracy z nimi oferujemy polskim hodowcom genetykę najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży nasienia buhajów posiadających głównie genomową ocenę wartości hodowlanej oraz sprzedażą krów i jałowic. Byki z naszej oferty są starannie wybrane spośród najlepszych rodzin krów, co pozwala nam spełniać wysokie wymagania i zaspokoić zróżnicowane potrzeby polskich hodowców.  

Naszym celem jest dostarczanie szerokiej gamy nasienia buhajów o wysokiej wiarygodności, cechach produkcyjnych, zdrowotnych i pokrojowych. Najważniejsze jest dla nas zaufanie i zadowolenie klientów oraz rozwój. W odpowiedzi na rosnące potrzeby nowoczesnego hodowcy, uruchomiliśmy pierwszy w Polsce sklep z nasieniem buhajów on-line, który umożliwia każdemu zainteresowanemu zapoznanie się z najnowszą ofertą w dogodnym dla niego czasie i miejscu. Kolejną nowością bijącą rekordy popularności jest usługa profesjonalnego udoju krów. Po raz kolejny jesteśmy pierwszą firmą w kraju, która stworzyła usługę dedykowaną hodowcom bydła mlecznego, dzięki której każdy hodowca może bez obaw skorzystać z odrobiny wolnego czasu i wyjechać np. na zasłużone wakacje.

Nasza firma to entuzjastyczny zespół ludzi z całej Polski świadczących doradztwo genetyczne na najwyższym poziomie. Miernikiem efektów naszej pracy jest dynamicznie zwiększająca się baza Klientów. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

AKTUALNE OFERTY PRACY

Aktualnie brak ofert ..

NASZE ARTYKUŁY

Aktualnie brak artykułów ..

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy