Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

METHODO POLSKA Sp. z o.o.

Firma Methodo Polska powstała w 2004 roku wskutek połączenia sił zgranej grupy specjalistów branży zootechniki i weterynarii w Polsce. Do kwietnia 2016 roku firma działała pod nazwą MENHIR Sp. z o.o.

W 2013 roku firma wstąpiła w szeregi grupy METHODO CHEMICALS, tym samym wchodząc w posiadanie ogromnych możliwości w dziedzinie żywienia zwierząt kierowanych na rynek Polski.

Działanie firmy opiera się na wszystkich sektorach żywienia zwierząt gospodarskich i hodowlanych. Działamy na terytorium całej Polski za pomocą wykwalifikowanego personelu technicznego i handlowego.

Oferujemy wsparcie od projektu do gotowego produktu. Methodo Polska zapewnia najwyższy profesjonalizm, świetne produkty i szeroką gamę odpowiedzi na potrzeby rynku.

 

PRACA W METHODO POLSKA Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert ..

NASZE ARTYKUŁY

Aktualnie brak artykułów ..

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy