Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

METHODO POLSKA Sp. z o.o.

Firma Methodo Polska powstała w 2004 roku wskutek połączenia sił zgranej grupy specjalistów branży zootechniki i weterynarii w Polsce.

Adres: Cietrzewia 23, 02-492 Warszawa

Telefon: 22 6337216

WWW: http://www.methodopolska.com

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie METHODO POLSKA Sp. z o.o.

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Firma Methodo Polska powstała w 2004 roku wskutek połączenia sił zgranej grupy specjalistów branży zootechniki i weterynarii w Polsce. Do kwietnia 2016 roku firma działała pod nazwą MENHIR Sp. z o.o.

W 2013 roku firma wstąpiła w szeregi grupy METHODO CHEMICALS, tym samym wchodząc w posiadanie ogromnych możliwości w dziedzinie żywienia zwierząt kierowanych na rynek Polski.

Działanie firmy opiera się na wszystkich sektorach żywienia zwierząt gospodarskich i hodowlanych. Działamy na terytorium całej Polski za pomocą wykwalifikowanego personelu technicznego i handlowego.

Oferujemy wsparcie od projektu do gotowego produktu. Methodo Polska zapewnia najwyższy profesjonalizm, świetne produkty i szeroką gamę odpowiedzi na potrzeby rynku.

 

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy