Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

PF-Gruppen

Międzynarodowa sieć firm wyspecjalizowaną w outsourcingu pracowniczym, rekrutacji i wynajmie pracowników w Skandynawii i w Polsce.

Adres: Bregnebjergvej 1, 5620 Glamsbjerg DK

Telefon: +48 664 764 763

WWW: http://www.PF-GRUPPEN.com

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie PF-Gruppen

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Jesteśmy międzynarodową siecią firm wyspecjalizowaną w outsourcingu pracowniczym, rekrutacji i wynajmie pracowników w Skandynawii i w Polsce.

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu zasobami ludzkimi, administrowaniu, rekrutacji i rozwiązaniach kadrowych zbudowaliśmy pozycję jednego z głównych liderów branży w Europie Północno-Wschodniej.

Oferujemy pracę w różnych branżach, w szczególności : szkółkarstwie, produkcji, leśnictwie, rolnictwie i budownictwie. Zatrudniamy zmotywowanych pracowników bez kwalifikacji i bez znajomości języków obcych: duńskiego/angielskiego oraz doświadczonych, wykwalifikowanych mówiących w języku duńskim/angielskim.
Zatrudniamy rocznie ponad 1000 osób, głównie z Polski, Litwy, Rumunii, Mołdawii i Ukrainy.

Celem firmy jest umocnienie pozycji w Europie Północno-Wschodniej, i zbudowanie zaufania w Europie Środkowej. Uśmiech na twarzy naszych pracowników jest naszym sukcesem, z tego jesteśmy dumni i ciągle podnosimy jakość świadczonych przez nas usług.

Jeżeli szukasz pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu zadzwoń, lub aplikuj na jedno z naszych ogłoszeń!

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy