Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

PH Konrad

Zajmujemy się obrotem jałowicami hodowlanymi, importem nasienia buhajów, importem warchlaków, skupem tuczników

Adres: Poligonowa 28c, 18-400 Łomża

Telefon: 86 215 11 15

WWW: https://www.phkonrad.pl/pl/

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie PH Konrad

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Firma PH KONRAD rozpoczęła działalność w 1995 roku. Prężny rozwój sprawił, że obecnie jesteśmy liderem branży hodowlanej na rynku krajowym. Przez ponad 20 lat działalności zyskaliśmy zaufanie setek tysięcy hodowców i nawiązaliśmy stałą współpracę z najlepszymi dostawcami z zagranicy. W swojej ofercie posiadamy importowane nasienie buhajów, krajowe i importowane jałowice oraz krowy, cielęta ras mięsnych, a także warchlaki duńskie. Na terenie całego kraju prowadzimy także skup bydła mięsnego oraz skup tuczników. Poza bogatą ofertą i wieloletnim doświadczeniem oferujemy naszym klientom także wsparcie w formie profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów. Działalność firmy oparta jest na 3 oddziałach stacjonarnych i liczne grono przedstawicieli terenowych. Łącznie w firmie pracuje ponad 250 osób.

Sukcesy w handlu jałowicami umożliwiły nam rozszerzenie oferty. Od 2002 roku zapoczątkowaliśmy działalność w branży genetycznej i staliśmy się największym importerem nasienia buhajów w Polsce. Lata pracy i doświadczenia umożliwiły nam zbudowanie silnego zespołu handlowego, liczącego obecnie 16 doradców genetycznych. PH Konrad jest wyłącznym dystrybutorem firmy SEMEX ALIANCE z Kanady, która jest światowym potentatem w branży genetycznej. Poza tym, współpracujemy z wieloma firmami europejskimi o ugruntowanej pozycji na światowym rynku, takimi jak: Viking Genetics (Skandynawia), Swissgenetics (Szwajcaria), Geno (Norwegia). Nasze buhaje osiągają bardzo dobre wyniki w wycenach polskich jak i zagranicznych.  Warto zauważyć, że Viking Genetics od kilkudziesięciu lat z sukcesem prowadzi swój program hodowlany w kierunku poprawy cech związanych ze zdrowiem, płodnością i funkcjonalnością bydła. Dodatkowo, Dania ma najwyższą wydajność mleka w Europie – 9477 kg mleka (305-dniowa laktacja). Skandynawskie buhaje stanowią aż 11 proc. TOP 500 w Polsce. W wycenie USA 24 buhaje wycenione na córkach, znalazły miejsce w pierwszej 100 rankingu opłacalności CMS (indeks serowarski).

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy