Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

PHU Agrovet Śniadowo

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze gospodarstw rolnych, dostarczając wysokiej jakości produkty dla rolnictwa.

Adres: Szosowa 84, 18-411 Śniadowo

Telefon: 86 273 60 26

WWW: http://www.agrovet.com.pl

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie PHU Agrovet Śniadowo

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Firma PHU AGROVET Andrzej Konopka jest aktywnie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksową obsługą gospodarstw rolnych na terenie województw północno-wschodniej Polski. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów systematycznie poszerzamy naszą ofertę produktów i usług oraz dokładamy wszelkich starań, aby Agrovet stał się najlepiej zaopatrzonym punktem handlowym w regionie, zaś nasi Klienci byli zadowoleni z profesjonalnej obsługi.

Aktualnie w sprzedaży posiadamy:
komponenty paszowe: śruta rzepakowa, młóto browarniane, śruta sojowa, wysłodki buraczane, kukurydza paszowa, ddgs kukurydziany, pszenmix, makuch rzepakowy, drożdże  alkoholowe, otręby pszenne, susz z lucerny, susz z traw
pasze, firm: PROVIMI, DE HEUS, SANO, UNIPASZ
maszyny rolnicze polskich i zagranicznych producentów, w tym firm: LANDINI, THALER,  METAL-FACH, PRONAR, SaMASZ, AGRO-MASZ, BIARDZKI, TOLMET
nawozy sztuczne, w tym: ROZTWÓR SALERZANO-MOCZNIKOWY (RSM)
środki lecznicze dla zwierząt, firm: JFARM, OVER, FARMVET
środki myjące do dojarek, firm: DELAVAL, HYPRED, AVITA
folie do sianokiszonek, firm: ENSIBAL, SILOZET

 
W odpowiedzi na zapotrzebowanie dostawców mleka OSM Piątnica nasza firma wyspecjalizowała się w sprzedaży komponentów paszowych i  pasz nie modyfikowanych genetycznie (wolnych od GMO). W trosce o zachowanie najwyższych standardów oraz zminimalizowanie ryzyka zanieczyszczeń paszami GMO zrezygnowaliśmy z obrotu paszami modyfikowanymi genetycznie zatem wszystkie pasze jakie mamy w ofercie utrzymane są w standardzie non GMO.
 

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy