Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Plukon Food Group

Grupy Plukon jest holendersko-belgijsko-niemiecką korporacją z branży mięsnej, jednym z największych producentów i przetwórców mięsa drobiowego w Europie Północnej i Środkowej.

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Plukon Food Group

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Firma dostarcza produkty z kurczaka oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom żywnościowym. Dzięki 18 biurom w pięciu krajach i zatrudnieniu ponad 5 000 pracowników, jesteśmy liderem międzynarodowym w zakresie zapotrzebowania konsumentów na innowacyjne produkty, pomysły i koncepcje rolnictwa. Obecnie Plukon Food Group działa także w Polsce.

Plukon chce być najbardziej elastycznym, wydajnym i innowacyjnym producentem mięsa drobiowego i dań drobiowych w Europie. Chcemy to osiągnąć, działając w oparciu o nasze podstawowe wartości: innowacyjność, realizm i odpowiedzialność. Biorąc pod uwagę innowacje jako punkt wyjścia, życzenia konsumentów jako kompas, opracowujemy przyszłościowe rozwiązania żywnościowe zgodnie z obietnicą Forward Food Solutions. Plukon Food Group to centrum wiedzy w zakresie mięsa drobiowego i na tym tle chcemy nadal się rozwijać: pod względem jakości, wydajności i wydajności.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy