Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Poland Plants

Nasza firma zajmuje się produkcją wielu wspaniałych, kwalifikowanych, wysokiej jakości odmian sadzonek truskawek w formie frigo oraz fresh, sadzonek malin, a także karp szparagów.

Adres: Janiszowice 37a, 66-627 Bobrowice

Telefon: +48 68 391 36 12

WWW: http://www.polandplants.pl

OPINIE O FIRMIE:

Zobacz opinię o firmie Poland Plants

Ocena: 4.34 / 5 z 234 opinii

Firma chwilowo nie prowadzi rekrutacji

Informacje o firmie


Poland Plants Sp. z o. o. jest córką holenderskiej firmy Vissers. Na polskim rynku gości od 2004 roku. Nasza firma zajmuje się produkcją wielu wspaniałych, kwalifikowanych, wysokiej jakości odmian sadzonek truskawek w formie frigo oraz fresh, sadzonek malin, a także karp szparagów.

Nasze sadzonki sprzedawane są w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Naszym celem jest oferowanie Państwu pełnego asortymentu odmian o najwyższej jakości. To daje pełną gwarancję uzyskania dobrych plonów. Stale poszukujemy sposobów na udoskonalanie metod uprawy oraz odmian odpowiednich dla naszego klimatu. Zmierzając do celu korzystamy z doświadczenia, którego dorobiliśmy się w przeszłości i łączymy je z nowoczesnymi poglądami oraz metodami.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy