Team-Rol

Gdy rolnik łączy siły z twórcą innowacyjnych technologii


Najważniejszy jest rozwój, dlatego wsparciem dla nas  stali się twórcy nowoczesnych technologii. Godziny spędzone w polu połączyliśmy ze szczegółowymi badaniami naukowymi i pracami nad kolejnymi patentami technologicznymi, w tym patent P.400268 “Nawóz o kontrolowanym uwalnianiu skłądników chemicznych do gleby oraz sposób jego wytwarzania” należącym do Evergreen Solutions Sp. z o.o.. Wynikiem jest rewolucyjny produkt, którego działanie zostało potwierdzone nie tylko badaniami ekspertów, ale przede wszystkim opiniami naszych zadowolonych klientów, którzy zastosowali go w swoim gospodarstwie.

Chcesz błyskawicznie uregulować pH gleby? Zwiększyć wydajność plonu z każdego hektara i zadbać o bujny wzrost roślin jednocześnie dbając o ziemię, którą uprawiasz?  Dowiedz się więcej i zapoznaj z naszą ofertą.  Wiemy czego potrzebują Twoje pola, bo OrCal® to nawóz stworzony przez rolników dla rolników.
 

Z dumą wspieramy polskich rolników!


Od zawsze polskie produkty rolnicze znane były na świecie ze swojej doskonałej jakości.  Mamy sie czym chwalić! W żadnym innym kraju nie znajdziemy smaku naszych warzyw, owoców i wypiekanego z polskich zbóż chleba. Każdy polski rolnik to specjalista w swojej dziedzinie. Dlatego proponujemy naszym klientom wspólne działanie dla rozwoju polskiego rolnictwa poprzez stworzenie Centrum Innowacji Rolniczej OrCal®.  Będziemy wspierać wszelkie rolnicze inicjatywy. Poinformujemy Cię o najnowszych rozwiązaniach. Dołącz do nas, podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zadbajmy razem o to co w Polsce najlepsze!