Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Kierunek: Technika rolnicza i leśna I i II stopnia


Podmiot oferujący kształcenie:

Politechnika Koszalińska

Adres: ul. Śniadeckich 2, 75-453 Koszalin

Numer telefonu: 94 347-85-00

Adres email: kariera@kariera.koszalin.pl

Opis kierunku

Kształcenie na kierunku Technika Rolnicza i Leśna obejmuje zagadnienia związane z zarządzaniem i projektowaniem w sferze agroprocesów i bioenergii. Studenci nabywają podstawowe umiejętności z zakresu nauk technicznych, przyrodniczych i ekonomicznych. W zależności od wybranej specjalności studenci zdobywają wiedze w zakresie produkcji rolniczej, przechowalnictwa i przetwórstwa produktów spożywczych, przetwarzania biomasy na cele energetyczne. Nabywają umiejętności projektowania procesów technologicznych, organizacji i prowadzenia badań w zakresie: produkcji roślinnej i zwierzęcej, energii odnawialnej oraz przetwórstwa spożywczego. Program obejmuje I stopień stacjonarny i niestacjonarny oraz II stopień stacjonarny i niestacjonarny.
 

Specjalności

- bioinżynieria rolno-spożywcza
- odnawialne źródła energii
- inżynieria przetwórstwa spożywczego
- inżynieria agrobiznesu i rolnictwa ekologicznego
- inżynieria i techniki komputerowe w rolnictwie i leśnictwie
- kształtowanie i ochrona agroekosystemów


Profil absolwenta

Absolwenci kierunku Technika Rolnicza i Leśna znajdują zatrudnienie w szeroko rozumianym obszarze produkcji i przetwórstwa żywności oraz produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Pracują w firmach produkujących i dostarczających środki produkcji na potrzeby małej energetyki i gospodarki żywnościowej, firmach konsultingowych oraz w instytucjach rządowych i regionalnych, których zakres działalności nie tylko dotyczy rolnictwa ale również szkół i urzędów.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy