Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Kierunek: Zarządzanie i inżynieria produkcji I i II stopnia


Podmiot oferujący kształcenie:

Politechnika Lubelska

Adres: ul. Nadbystrzycka 38 D, 20-618 Lublin

Numer telefonu: 81 538 41 40

Adres email: politechnika@pollub.pl

Studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia

- do wyboru 2 moduły dyplomowania:

• Moduł A -Technologia i organizacja produkcji
• Moduł B - Technicznoekonomiczne zarządzanie środkami produkcji


Studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia

Specjalności:

• Menedżerska w zakresie: - Zarządzanie przedsiębiorstwem
• Techniczna w zakresie: - Inżynieria produkcji w przemyśle maszynowym - Komputerowa integracja wytwarzania - Zarządzanie w transporcie


Wydział Zarządzania/Wydział Mechaniczny 

Otaczające nas przedmioty, zanim się zmaterializowały, musiały zostać zaprojektowane, a następnie wyprodukowane. Proces ten jest procesem złożonym, a odpowiednie nim zarządzanie jest podstawą sukcesu przedsiębiorstw produkcyjnych. Absolwenci studiów na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji mogą stać się tymi, którzy ten sukces budują. Uczelnia przygotowuje do zarządzania procesami produkcyjnymi, a jednocześnie wyposaża w niezbędne umiejętności zarządzania ludźmi. Po Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji studenci mogą znaleźć pracę jako: specjalista w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi, menedżer logistyki, inżynier produkcji, doradca techniczny i organizacyjny w wybranym zakresie inżynierii wytwarzania, specjalista w zakresie prac badawczo-rozwojowych. Ponadto, Politechnika Lubelska przygotuje młodzież do podjęcia nauki na studiach II stopnia (magisterskich) na kierunkach: Zarządzanie, realizowanym na Wydziale Zarządzania lub Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, realizowanym na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy