Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Kierunek: Agroturystyka I stopnia


Podmiot oferujący kształcenie:

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Adres: ul. Wojska Polskiego 28 , 60-637 Poznań

Numer telefonu: 61 846 6400

Adres email: rektorat@up.poznan.pl

Opis kierunku

Kierunek obejmuje wiedzę z trzech zakresów nauk – rolniczych, leśnych i weterynaryjnych; przyrodniczych i społecznych. Studia kształcą w zakresie szeroko pojętej turystyki, a także w dziedzinie ekonomii oraz marketingu, co pozwala na swobodne poruszanie się w świecie biznesu. Istotną część stanowi także wiedza na temat znaczenia środowiska naturalnego w turystyce za względu na jego ochronę, ale też na atrakcyjność dla potrzeb turystycznych. Kadra naukowa kierunku to wykwalifikowani specjaliści z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w kształceniu w zakresie agroturystyki.
 

Rekrutacja

- przedmioty kierunkowe (jeden do wyboru): biologia, geografia, matematyka, historia, WOS
- skala punktowa - 0-100 punktów
- minimalny próg punktowy - 30 punktów
- maksymalna liczba punktów - laureaci lub finaliści olimpiad: biologicznej, chemicznej, geograficznej, historycznej, matematycznej, nautologicznej , wiedzy ekologicznej, wiedzy o Polsce i świecie współczesnym, wiedzy o Prawach Człowieka, wiedzy o Unii Europejskiej lub olimpiad z języków nowożytnych
- limit przyjęć  – 45 osób
- początek zajęć – semestr zimowy
 

Profil absolwenta

Po studiach absolwent może podjąć pracę w branży turystycznej lub prowadzić własną działalność. Ponadto, może szukać zatrudnienia w: ośrodkach edukacji przyrodniczej, ośrodkach doradztwa rolniczego, instytucjach administracji rządowej i samorządowej, ośrodkach sportu i rekreacji, obiektach noclegowych i podróżniczych. 

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy