Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Kierunek: Zoofizjoterapia I stopnia


Podmiot oferujący kształcenie:

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

Adres: al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz

Numer telefonu: (52) 374-94-11

Adres email: rekrutacja@utp.edu.pl

Opis kierunku

Studia obejmują I stopień.

Specjalności:

- fizjoterapia zwierząt towarzyszących
- fizjoterapia zwierząt nieudomowionych i egzotycznych
 

Profil absolwenta

Absolwent kierunku Zoofizjoterapia zdobędzie tytuł zawodowy inżyniera. Dotychczas w Polsce nie prowadzono kształcenia w tym zakresie. Program przygotowano korzystając z wzorców międzynarodowych Narodowej Szkoły Weterynaryjnej w Lyonie.

Proponowany kierunek Zoofizjoterapia wyposaży Absolwenta w podstawową  wiedzę z zakresu prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierząt, także w aspekcie etologicznym i psychologicznym. Szczególnie cenne jest rozwijanie umiejętności z zakresu oceny biomechaniki ruchu oraz możliwości stosowania manualnych i fizykalnych metod terapii zwierząt. Ponadto Absolwent zdobędzie szerokie kompetencje w zakresie stosowania technik laboratoryjnych oraz wyboru właściwej metody terapii. Zdobędzie doświadczenie w zakresie kształtowania kompetencji ponadprzedmiotowych z zakresu m.in. pracy w zespole, prezentacji, rozwiązywania problemów w twórczy sposób, poszukiwania, porządkowania i wykorzystywania informacji czy podejmowania ryzyka.

Wiedza uzyskana w ramach studiów może być również przydatna do zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Studenci mogą podjąć pracę m.in. w: lecznicach weterynaryjnych, ogrodach, ośrodkach terapeutycznych, stadninach, hotelach i schroniskach dla zwierząt.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy