Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Kierunek: Ogrodnictwo I i II stopnia


Podmiot oferujący kształcenie:

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Adres: al. Piastów 17, 70-310 Szczecin

Numer telefonu: 91 449 41 11

Adres email: dzial.organizacyjnoprawny@zut.edu.pl

Opis kierunku

Studia obejmują I i II stopień.


Studia pierwszego stopnia (inżynierskie)

- stacjonarne (3,5 roku)
- niestacjonarne (4 lata)
 

Studia drugiego stopnia (magisterskie)

- stacjonarne (1,5 roku)
- niestacjonarne (2 lata)

Na studiach realizowane są specjalności: produkcja owoców, warzyw i ziół rośliny ozdobne i kształtowanie terenów zieleni


Rekrutacja

Kryterium kwalifikacyjne I stopnia:na I stopień:

Konkurs świadectw: język polski, język obcy, biologia lub matematyka oraz inny przedmiot wskazany przez maturzystę. Przy braku oceny z biologii lub matematyki uwzględnione będą oceny z przedmiotów: język polski, język obcy i inny przedmiot wskazany przez maturzystę (odnotowany na świadectwie maturalnym).

Kryterium kwalifikacyjne na II stopień:

Dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia (inżynierskich) lub innych studiów magisterskich. O przyjęcie na studia ubiegać się mogą absolwenci studiów po kierunkach mieszczących się w obszarze wiedzy: nauk ścisłych (w dziedzinie nauk fizycznych oraz dziedzinie nauk chemicznych), nauk przyrodniczych, nauk technicznych, nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych (w dziedzinie nauk rolniczych oraz dziedzinie nauk leśnych). Absolwenci innych kierunków studiów, niż wymienione powyżej przystępują do testu kwalifikacyjnego. 


Szczegółowe informacje o rekrutacji:

- na studia stacjonarne, tel. 91 449 6253, e-mail: dziekanat.wksir@zut.edu.pl
- na studia niestacjonarne, tel. 91 449 6252, e-mail: dziekanat.wksir@zut.edu.pl


Profil absolwenta

Absolwenci kierunku mogą ubiegać się o zatrudnienie m.in. w przedsiębiorstwach ogrodniczych, firmach związanych z produkcją owoców, warzyw, roślin ozdobnych i ziół, zakładach zielarskich, centrach ogrodniczych, hurtowniach i giełdach owocowo-warzywnych, gospodarstwach agroturystycznych, firmach florystycznych,

Przedsiębiorstwa ogrodnicze, firmy zajmujące się produkcją owoców, warzyw, roślin ozdobnych i ziół, zakłady zielarskie, centra ogrodnicze, hurtownie i giełdy owocowo-warzywne, gospodarstwa agroturystyczne, firmy zajmujące się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów, firmy florystyczne, placówki terapeutyczne, firmy szkoleniowe i doradcze, a także usługach związanych z dekoracją wnętrz.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy