Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Kierunek: Technika rolnicza i leśna I i II stopnia


Podmiot oferujący kształcenie:

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Adres: al. Piastów 17, 70-310 Szczecin

Numer telefonu: 91 449 41 11

Adres email: dzial.organizacyjnoprawny@zut.edu.pl

Opis kierunku

Studia obejmują I i II stopień.


Studia pierwszego stopnia (inżynierskie)

- stacjonarne (3,5 roku)
- niestacjonarne (4 lata)
 

Studia drugiego stopnia (magisterskie)

- stacjonarne (1,5 roku)
- niestacjonarne (2 lata)

Na studiach realizowane są specjalności: informatyka i doradztwo w technice rolniczej i leśnej i technika w rolnictwie, leśnictwie i ochronie środowiska.
 

Szczegółowe informacje o rekrutacji:

- na studia stacjonarne, tel. 91 449 6253, e-mail: dziekanat.wksir@zut.edu.pl
- na studia niestacjonarne, tel. 91 449 6252, e-mail: dziekanat.wksir@zut.edu.pl


Rekrutacja

Kryterium kwalifikacyjne na I stopień:

Konkurs świadectw: język polski, język obcy, biologia lub matematyka oraz inny przedmiot wskazany przez maturzystę. Przy braku oceny z biologii lub matematyki uwzględnione będą oceny z przedmiotów: język polski, język obcy i inny przedmiot wskazany przez maturzystę (odnotowany na świadectwie maturalnym).

Kryterium kwalifikacyjne na II stopień:

Dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia ( inżynierskich) lub innych studiów magisterskich. O  przyjęcie na studia ubiegać się mogą absolwenci studiów po kierunkach mieszczących się w obszarze wiedzy: nauk ścisłych (w dziedzinie nauk fizycznych oraz dziedzinie nauk chemicznych), nauk przyrodniczych, nauk technicznych, nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych (w dziedzinie nauk rolniczych oraz dziedzinie nauk leśnych). Absolwenci innych kierunków studiów, niż wymienione powyżej przystępują do testu kwalifikacyjnego. 


Profil absolwenta

Absolwenci kierunku mogą szukać zatrudnienia m.in. w produkcji rolniczej i leśnej, firmach świadczących usługi dla gospodarstwa wiejskiego, zakładach leśnych, zakładach produkujących maszyny rolnicze i leśne, administracji państwowej i terenowej, placówkach naukowych, ośrodkach doradztwa rolniczego, czy też prowadzić własną działalność.

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy